Zmrzlinové osvieženie s nezabudnuteľnou chuťou, štýlovým vzhľadom a možnosťou alkoholických zmrzlín či sorbetov, si môžete dopriať aj vy na rôznych eventoch, ako sú – firemné akcie, zamestnanecké dni, teambuilding, svadby. A to kdekoľvek na Slovensku.

Zadovážili sme si vitrínu vyrobenú na mieru, ktorá má kapacitu 4 alebo 8 vaničiek, telefonicky alebo e-mailom nás požiadate o naše služby, určíte si miesto a druhy zmrzlín z našej ponuky a my Vám zabezpečíme tú najzaujímavejšiu narodeninovú, firemnú a rodinnú akciu.

V oblasti zmrzlinového cateringu sme od roku 2015 nazbierali bohaté skúsenosti, veľa spokojných zákazníkov (VÚB Banka, Raiffeisen banka, Galimex , Duslo Šaľa, Kobit SR, Inter Porsche Bratislava, Nobel automotive, atď.) a spolupráce s poprednými eventovými agentúrami na Slovensku (Made by Vaculik, Creative pro, Promea communication).

Pri eventoch pre firmy, na požiadanie zabezpečíme obrendovanie zmrzlinovej vitríny.

Pri svadobnom zmrzlinovom cateringu našu vitrínu prispôsobíme výzdobe tak, aby nebola rušivým elementom a krásne zapadala do svadobnej výzdoby.

Počas celej akcie sa o porciovanie zmrzliny postará náš špeciálne vyškolený zamestnanec, ktorý Vám poskytne rôzne zaujímavé fakty a informácie o výrobe a zložení zmrzliny.

Dátum
Čas
People
Meno
Telefón
Email
Správa